Генпрокурор не пройнявся версією Гонтаревої щодо підпалу.

 

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка закликав не робити передчасних висновків щодо пожежі, котра сталася вночі на вівторок у селі Гореничі під Києвом в будинку ексголови Національного банку Валерії Гонтаревої.

 

Про це повідомила аґенція "Інтерфакс-Україна".

 

"Не треба якихось передчасних висновків щодо того, що там було, хто винен або хто може бути винен. Давайте дочекаємося результатів, хоча б попередніх", – сказав Рябошапка під час спілкування з журналістами.

 

Генпрокурор вважає, що розслідування слід провести швидко, однак це не має зашкодити його якості.

 

Відповідаючи на запитання, чи пов'язує він ДТП в Лондоні, в якому постраждала Гонтарева, підпал автомобіля її невістки в Києві і пожежу в будинку, Рябошапка заявив: "Ми забігаємо трохи вперед. І пов'язуємо ці речі в певний ланцюжок. Ви пов'язуєте і Гонтареву. А я кажу, що передчасно робити якісь висновки, когось звинувачувати і будувати ланцюжки, які потім призводять в нашій уяві до певних персонажів. Гонтарева ж не дарма проводить такий ланцюжок, на одному з кінців якого — ми знаємо, хто. І Гонтарева чітко на це вказує".

 

Нагадаємо, що Валерія Гонтарева пов'язує серію нападок проти неї із погрозами, отриманими раніше від українського олігарха Ігоря Коломойського.

 

Між тим, як повідомила пресслужба Генеральної прокуратури, 18 вересня Руслан Рябошапка проведе нараду прокурорів та слідчих з метою проведення швидкого й ефективного розслідування пожежі.

 

"Наразі під керівництвом прокуратури поліцією проводяться невідкладні слідчі дії, спрямовані на встановлення дійсних обставин пожежі та перевірку всіх можливих версій у справі. Кримінальне провадження порушене за фактом умисного знищення майна, його розслідування взято на контроль керівництвом Генеральної прокуратури", – поінформували в Генпрокуратурі.

 

18.09.2019