Тернопіль у жалобі: сьогодні ховають загиблого воїна ЗСУ.

 

16 вересня в Тернополі оголошено днем жалоби у зв'язку із загибеллю під час виконання бойового завдання в районі проведення Операції об’єднаних сил мешканця міста, офіцера Збройних сил України Михайла Цимбалістого. Про це інформує сайт Тернопільської міськради.

 

 

У День жалоби в Тернополі приспустять державні прапори України на будинках і спорудах комунальної власності, а також скасують розважально-концертні заходи.

 

Михайло Цимбалістий загинув у п’ятницю, 13 вересня, від кулі снайпера під час виконання бойового завдання в зоні проведення Операції об’єднаних сил. Майорові ЗСУ було 34 роки. Михайло Цимбалістий з родини військових. Батько – підполковник запасу, брат – підполковник ЗСУ. Народився в селі Увисла Гусятинського району Тернопілля. 15 і 16 вересня оголошено днями жалоби в Хоростківській громаді Гусятинського району, до якої входить це село. Вчора мешканці громади зустріли труну з тілом загиблого воїна.

 

 

Чин похорону бійця розпочнеться сьогодні о 14:00 у церкві Святого апостола Петра. Поховають загиблого військовослужбовця на Алеї Героїв, що на Микулинецькому кладовищі в Тернополі.

 

16.09.2019