Митрополит Епіфаній зустрінеться зі львівськими студентами.

 

Митрополит Київський і всієї України ПЦУ Епіфаній 12 вересня у Львові зустрінеться зі студентами й викладачами «Львівської політехніки» та ЛНУ ім. Івана Франка. Про це інформує пресслужба Львівської міської ради.

 

 

У стінах «Львівської політехніки» відбудеться розмова з главою ПЦУ на тему «Відроджена Церква: нові виклики».

 

Які виклики стоять перед Православною Церквою України та як Церква їх долає? Наскільки складним особистісним викликом є очолювати Церкву у віці 40 років? Як ми реагуємо на виклики, що постають перед нами? Де шукаємо правду та ціннісні орієнтири? Чи можемо в час труднощів та суспільної турбулентності ставати сильнішими і творити щось велике? Ці та інші питання стануть предметом обговорення на духовній зустрічі, – анонсують у пресслужбі «Львівської політехніки».

 

Участь у зустрічі візьмуть ректор «Політехніки» Юрій Бобало, голова ЛОДА Маркіян Мальський, студенти цього й інших львівських вишів, академічна спільнота «Львівської політехніки», громадськість Львівщини. Долучитися можуть усі охочі – спілкування почнеться о 10-й ранку.

 

 

Після цього владика Епіфаній покладе квіти до пам’ятника Іванові Франку та зустрінеться зі студентами й викладачами ЛНУ ім. Івана Франка.

 

Зазначимо, владика Епіфаній цими днями відвідує Львів і Львівщину з предстоятельським візитом. Сьогодні він звершив акафіст до Пресвятої Богородиці у Свято-Успенському храмі села Жовтанці у Кам’янка-Бузькому районі, а завтра прибуде до Львова.

 

Після зустрічей зі студентами о 14.00 на Янівському цвинтарі Блаженніший митрополит Епіфаній звершить заупокійну літію на могилах львівських православних митрополитів. Після обіду владика Епіфаній завітає до Жовкви й о 18.00 у Петро-Павлівському храмі звершить вечірнє богослужіння з читанням акафіста до Пресвятої Богородиці.

 

13 вересня у присілку Заглина Жовківського району, на місці явлення Божої Матері, глава ПЦУ звершить Божественну літургію та очолить всеукраїнську прощу до джерела цілющої води. Початок урочистостей – о 10.00.

 

11.09.2019