У Львові стартував екотиждень. Що цікавого?

9-15 вересня у Львові триває екологічний тиждень. У програмі Lviv Eco Week 2019 – низка подій у різних локаціях міста, які покликані привернути увагу до проблем довкілля та пропагують екологічний спосіб життя.

 

 

Екотиждень стартував із навчального проєкту в Палаці ім. Хоткевича – лекцій для педагогів міста «Екологія. Сміття. Довкілля». Лекції допоможуть привернути увагу дітей молодших класів до проблем екології, зменшення генерування сміття, збереження ресурсів, сортування сміття та збереження довкілля.

 

10 вересня у Львівській копальні кави відбудеться Кліматичний нетворкінг – подія, яка розпочне дискусію щодо кліматичної політики міста у час глобальних змін. Під час заходу можна буде більше дізнатися про зміну клімату у світовому й українському контекстах. Заплановано також обговорення потреб і потенціалу адаптації міського середовища до кліматичних змін; ключових напрямів у формуванні кліматичної політики Львова; об'єднання ресурсів задля кліматичного майбутнього міста.

 

У середу на Сихові презентують настільну гру про сортування сміття «Еко-мемо», яка привчає до правильного сортування відходів.

 

Однією з масштабних офіційних подій Lviv Eco Week 2019 буде Lviv Eco Forum, що відбуватиметься на «Арені Львів» 12-13 вересня. Його організовує ЛМКП «Львівводоканал». Цього року на форумі очікують понад 1000 учасників і 50 фахових спікерів – експертів із 20 країн світу. Тут зустрінуться представники науки, політики й бізнесу, які мають вплив на сферу екології, охорони й захисту природних водних ресурсів, дбають про розвиток галузі водопровідно-каналізаційного господарства.

 

 

«У рамках сесій «Управління водними ресурсами», «Управління твердими побутовими відходами» і «Кліматична політика» учасники із Данії, Німеччини, Фінляндії, Франції та Польщі поділяться досвідом реалізації успішних стратегій зі своїми колегами із нашої держави. Уже вкотре завдання Форуму – це підвищення якості використання природних ресурсів на державному рівні. Сподіваємося, цьогорічна зустріч пройде максимально продуктивно та буде корисною кожному із учасників», – зазначила Уляна Горбата, речниця ЛМКП «Львівводоканал».

 

Екологічний фестиваль «Чисте місто Фест 2019», який триватиме в суботу, 14 вересня, в ТРЦ «Victoria Gardens», запропонує розваги для дітей і дорослих. Усі охочі зможуть дізнатися про поводження з відходами, почути, що думають про охорону довкілля відомі люди, побачити спеціалізовану техніку, яка прибирає наше місто, скуштувати корисну екоїжу, довідатись, як працюють підприємства, що роблять наше місто чистим, а спосіб життя здоровішим. А ще – принести і здати вторсировину.

 

Для дітей будуть різноманітні екоігри, конкурси, еколотерея, майстеркласи та вистава «Знайдена лялька» Львівського обласного академічного театру ляльок.

 

14-15 вересня у дворику Ратуші триватиме фестиваль «So Green Fest». Тут розташується освітній лекторій, ярмарок екотоварів «Добрий ринок», інтерактивні розваги та ярмарок екологічної їжі.

 

 

«Протягом вихідних 14-15 вересня збираємося на найкрутішій локації міста у дворику Ратуші й «озеленюємося» по повній програм на фестивалі «So Green». За ці 2 дні прокачаємо вашу екологічну свідомість в незвичному веселому форматі й навчимо свідомо підходити до різних сфер свого життя – від їжі до вибору одягу», – зазначають організатори.

 

Докладну програму можна переглянути на fb-сторінці Lviv Eco Week.

09.09.2019