Ізраїльських студентів побили у Варшаві.

Напад скоїли представники арабських країн.

 

 

Ізраїльські студенти зазнали нападу і отримали тілесні ушкодження внаслідок нападу в столиці Польщі. Як повідомило видання Wirtualna Polska, інцидент стався в неділю, 8 вересня, близько четвертої години ранку, коли ізраїльтяни, котрі студіюють в Варшаві в рамках університетського обміну, вийшли з нічного клубу.

 

Група арабів, котрі назвалися громадянами Катару, підійшла до ізраїльських студентів. Араби запитали їх, звідки ті прибули, і, почувши відповідь, накинулися на них, почали бити. При цьому нападники вигукували: «Вільна Палестина!», «Вільна Ґаза!», а також нецензурні слова на адресу Ізраїлю.

 

Як мінімум один молодий чоловік, Йотам Кашпіцкі, сильно постраждав. Він втратив свідомість і отримав перелом очниці й носа. Як розповів Йотам, перехожі, відвідувачі нічного клубу, з якого виходили студенти, а також охоронці біля його дверей спостерігали за тим, що відбувалося, не втручаючись.

 

Міністерство закордонних справ Польщі запевнило, що місцева поліція розслідує справу про побиття громадян Ізраїлю іноземцями на території Польщі. У відомстві підкреслили, що «рішуче виступають проти будь-якої форми насильства».

 

Міністерство закордонних справ Ізраїлю повідомило, що відомству відомо про цей інцидент і що співробітники займаються ним. Амбасадор Польщі в Ізраїлі Марек Маґеровський заявив про «жахливий варварський акт». «Думаю, злочинці скоро будуть затримані. Я бажаю Йотамові й іншим якнайшвидшого одужання», – написав він на своїй сторінці в Twitter.

 

09.09.2019