Демарш в уряді Бориса Джонсона.

Міністерка праці подала до демісії на знак протесту проти лінії прем’єра.

 

                                          Ембер Радд

 

Міністерка з питань праці та пенсій Великої Британії Ембер Радд (Amber Rudd) у суботу, сьомого вересня, подала до демісії. Своє рішення вона пояснила суперечками навколо Brexit, а також виключенням з Консервативної партії депутатів, котрі підтримали опозицію. Про це Радд написала на своїй сторінці в Twitter, додавши до твіту копію листа на ім'я прем'єр-міністра Бориса Джонсона.

 

«Я більше не вірю, що регульований вихід з ЄУ є основною метою британського уряду. Уряд вкладає багато енергії в підготовку Brexit  без угоди, але я не помітила, щоб він настільки ж активно вів перемовини з Євроунією», – цитує телерадіокомпанія ВВС листа Ембер Рад.

 

Міністерка висловила абсолютну незгоду з виключенням з партії депутатів-консерваторів, котрі проголосували в Палаті громад за недопущення виходу країни з Євроунії без угоди. «Я не можу спостерігати за тим, як хороших, лояльних, помірних консерваторів виключають з партії. Я не можу підтримувати цей політичний вандалізм», – заявила Радд. На знак солідарності з колегами вона оголосила про вихід з фракції Консервативної партії в Палаті громад.

 

Ембер Радд раніше вважали однією з найімовірніших кандидаток на посаду глави британського уряду. З 2016 до 2018 року вона очолювала МВС, раніше обіймала посаду міністерки енергетики.

08.09.2019