Торговим представником України призначено Тараса Качку.

 

Кабінет Міністрів України призначив Тараса Качку заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства і торговим представником України.

 

Про це йдеться у повідомленні на "Урядовому порталі".

 

 

Тарас Качка – один із найсильніших українських юристів, котрі спеціалізуються на міжнародних відносинах, насамперед у сфері торговельних відносин. Качка був одним із співавторів Угоди про асоціацію від України, також супроводжував позови України проти Росії.

 

Пан Качка написав у Facebook, що ставить за мету покращити умови доступу української продукції на зовнішні ринки, збільшити експорт товарів із доданою вартістю, інтегрувати українських виробників у глобальні виробничі ланцюги.

 

"Я постійно наголошую, що Україна – справжня торгова нація, яка виробляє й експортує всю номенклатуру товарів в усі куточки світу... В умовах, коли світ стоїть на межі глобальної торговельної війни і рецесії, та коли на фоні глобальних гравців ми виглядаємо як типовий underdog, на якого ніхто не ставить, така місія стає ще складнішою та амбітнішою", – зазначив щойно призначений заступник міністра.

 

Тарас Качка звернув увагу на те, що це перший уряд, у котрому вся торгівля – і промислова, й аграрна – зосереджена в одному міністерстві. "Сподіваюсь забезпечити синергетичний ефект від об’єднання міністерств, не забуваючи про всі нюанси та традиції аграрної дипломатії", – додав він.

 

Першим заступником міністра економіки Тимофія Милованова призначено Павла Кухту, котрий на виборах 2019 року працював на партію "Голос". Іще одним заступником став Тарас Висоцький.

 

06.09.2019