У Львові на матчі "Карпат" ввімкнули російську пісню про Москву.

 

У Львові на стадіоні "Україна" перед матчем львівських "Карпат" увімкнули пісню російського музиканта DJ Smash "Я люблю тебя, Москва (Moscow Never Sleeps)".

 

Неприємний інцидент зауважив редактор спортивного видання Tribuna Олег Щербаков, записавши кавалок пісні на відео. Трек увімкнули перед грою "Карпат" проти "Маріуполя"; на фрагменті чітко чутно приспів із Москвою.

 

 

"Вечір неділі, стадіон "Україна", Львів. Тутешні "Карпати" от-от зіграють із "Маріуполем" у рамках третього туру УПЛ. І от раптово на стадіоні починає грати трек російських виконавців... повторимо, у Львові", – обурюється "Трибуна".

 

Виконавчий директор "Карпат" Ростислав Ящишин пообіцяв розібратися в інциденті. "Насамперед, звичайно, треба вибачитися. А потім знайти, хто це зробив. Така лажа не має пройти безнаказано", – написав Ящишин у коментарях на Facebook-сторінці Олега Щербакова.

 

 

Пісня Moscow Never Sleeps, створена DJ Smash (Андрєй Ширман), стала гітом у Росії в 2007 році. Великої популярності також набула репова версія пісні з російським репером Тіматі.

 

Андрєй Ширман зізнається в великих симпатіях до Владіміра Путіна. На президентських виборах 2018 року ввійшов у склад руху Putin Team і записав гімн "Путєводная звєзда".

 

12.08.2019