Новий український правопис уже в крамницях. Є нюанси.

Доки "Наукова думка" НАН України готує до друку офіційне видання нового українського правопису, це вже зробили два інші комерційні видавництва. У світ вийшли правописи харківського "Фоліо" та київського "Центр учбової літератури". 

 

 

"Фоліо" видало свій "Український правопис" на 352 сторінки у твердій палітурці і продає його вроздріб за акційною ціною 127 грн 50 коп. (повна вартість — 150 грн). Видання "Центру учбової літератури" називається "Новий український правопис: навчальний посібник", має 284 сторінки у м'якій обкладинці, купити його на книжкових сайтах можна найдешевше за 274 грн.

 

Уважні читачі вже зараз відзначають певні розбіжності між паперовими неофіційними виданнями нового правопису і тим, що ми бачили в електронній його версії, яку оприлюднила Національна комісія з питань правопису.

 

Тим часом сайт офіційного видавця — "Наукова думка" НАН України — повідомляє, що видавництво одержало рукопис нової редакції українського правопису, схваленого постановою Кабінету Міністрів, і працює над підготовкою до його друку.

 

"Видавництво планує у найкоротші строки виконати цю роботу й у вересні цього року розпочне випуск нової редакції Українського правопису", — йдеться у повідомленні.

 

06.08.2019