На Порошенка напали після допиту в ДБР.

 

Невідомий чоловік заскочив на капот автомобіля Петра Порошенка після завершення допиту екс-Президента у Державному бюро розслідувань. Охоронці відтіснили нападника; зав'язалася сутичка.

 

 

Про це повідомляє аґенція УНІАН.

 

Після допиту Порошенко в супроводі охоронців сів в автомобіль. Невідомий чоловік вийшов на проїжджу частину, коли машина Порошенка зупинилася разом з іншими транспортом перед світлофором, і стрибнув на капот.

 

Охоронці Порошенка почали стягувати чоловіка. На підмогу відчайдусі кинулося ще декілька молодиків, устрявши у сутичку з бодіґардами. Сам нападник почав утікати – за ним кинулося приблизно 10 поліціянтів.

 

Під час допиту Порошенка під будівлею ДБР зібралися дві небагаточисельні (загалом близько 20 осіб) акції – з протестом і підтримкою екс-Президента. Між ними виникали перепалки, проте до бійки чи штовханини не дійшло, оскільки в найгарячіші моменти втручалася поліція діалогу.

 

Петро Порошенко заявив після спілкування зі слідчими, що його допитували яко свідка. Колишній Президент стверджує, що ДБР досі не може викликати його на допит у законний спосіб.

 

"Щоби припинити будь-які інсинуації, я прийняв рішення сьогодні відвідати будинок ДБР. Наголошую, що інформацію про це я почув у ЗМІ, які посилалися на Telegram-канал колишнього заступника глави адміністрації Януковича [Андрія Портнова], який втік до Російської Федерації і на сьогодні виконує функції – щось середнє між агентом ДБР і куратором, який закидує відповідними заявами ДБР", – сказав Порошенко.

 

 

Президент наголосив, що він стурбований тим фактом, що у ДБР постійно відбуваються витоки інформації кримінальних проваджень на адресу Портнова.

 

"Ми стурбовані, що відбувається постійний витік кожного матеріалу, який здобуває ДБР, на адресу Портнова і не лише. Ми не відкидаємо, що подібні матеріали виходять за межі України у бік Російської Федерації. Ми твердо наголошуємо, що будемо заявляти в ДБР. І якщо ДБР, упереджено ставлячись, не буде порушувати справу проти Портнова за завідомо неправдиве повідомлення про злочин, ми будемо шукати захисту країни в суді", – сказав екс-Президент.

 

Також він заявив, що на допиті його запевнили, що проти нього немає жодної кримінальної справи. "Сьогодні ми надавали пояснення і в письмовому вигляді, і усно щодо напрямків, які стосуються купівлі-продажу, абсолютно прозорої угоди, яка здійснювалася без моєї участі, заводу «Кузня на Рибальському». Вони намагаються здійснювати слідчі дії проти каналу «Прямий». Нам про це повідомили. В той самий час по проросійських каналах у них немає інформації. І я дуже сподіваюсь, що спілкування у такий спосіб ми найближчим часом припинимо", – підсумував Порошенко.

 

25.07.2019