Зеленський зустрівся із послами G7 і попросив підтримати свою політику.

 

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з групою послів країн "Великої сімки" з підтримки реформ в Україні та очільниками представництв Європейського Союзу й НАТО в Україні. Голова держави подякував за прихильність Заходу й попросив про підтримку свого курсу реформ.

 

 

Про це повідомила прес-служба Президента.

 

"Дякую представникам ваших країн за постійну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України. Сьогодні дуже складна ситуація, але у вас потужна, незмінна проукраїнська позиція", – подякував Зеленський, похваливши дипломатів також і за їхнє спостереження за парламентськими виборами. 

.

"Це не перші вибори в Україні, які проходять мирно, демократично – і це завдяки, зокрема, міжнародним спостерігачам. Дякуємо за допомогу", – не скупиться дякувати Зеленський.

 

Представники посольств "висловили готовність надавати широку підтримку реалізації амбітної програми реформ, яка була оголошена головою держави раніше та має здобути необхідну підтримку нового складу українського парламенту", запевняє прес-служба Банкової.

 

Володимир Зеленський поінформував учасників зустрічі про становище на Донбасі та останні кроки з розведення сил навколо Станиці Луганської. Він вважає, що необхідною передумовою для подальшого прогресу у врегулюванні конфлікту є чітке дотримання режиму припинення вогню.

 

"Основна увага під час зустрічі була приділена глибинним реформам, які здійснює Україна, та підтримці зусиль Президента і його команди з боку міжнародних партнерів", – резюмує ОП.

 

24.07.2019