Народний депутат Богдан Дубневич визнав свою поразку на виборах в 118-му окрузі Львівської області, побажавши своїй конкурентці – Галині Васильченко з "Голосу" – гідно репрезентувати інтереси виборців округу в парламенті.

 

Про це Дубневич написав на своїй сторінці у Facebook

 

 

"Я не приховую того, що працював у більшості як господарник, бо наведення порядку на окрузі вважав своїм пріоритетом. Сьогодні такий шанс випав моєму конкуренту, і я дуже хотів би, щоб усі розпочаті справи мали завершення, особливо щоб освіта, медицина, культура, спорт і дорожня інфраструктура надалі впевнено розвивалися і осучаснювалися на окрузі", – зазначив депутат.

 

Дубневич-старший ствердив, що він не шкодує "за жодну згаяну годину п’яти років депутатства". Наразі має намір більше часу присвятити родині. "Щиро бажаю депутатам нового скликання Верховної Ради України максимально тримати проукраїнську позицію! І з усіх сил дбати про своїх виборців", – написав Богдан Дубневич.

 

Згідно з офіційними даними, оприлюдненими на сайті Центральної виборчої комісії після опрацювання 99,28% протоколів, за Галину Васильченко проголосувало 31,51% виборців округу, а за Богдана Дубневича – 30,12%.

 

Упродовж понеділка, поки тривав підрахунок голосів, лідером округу №118 виглядав Богдан Дубневич. Водночас, згідно з результатами екзит-полу компанії "Фама", Галина Васильченко набрала 36% голосів, а Богдан Дубневич – 23,6%. Паралельний підрахунок голосів підтверджував перевагу Васильченко – 31,6% проти 29,9%.

 

Лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук провів брифінґ, під час котрого заявив про вірогідність фальсифікацій. "Вважаємо, що вже здійснюється сценарій викрадення перемоги у кандидата політичної партії «ГОЛОС» у виборчому окрузі № 118. Маємо всі підстави сумніватися у можливості встановлення чесних результатів", – сказав Вакарчук.

 

Команда "Голосу" зазначала на брифінґу: вночі на 22 липня до інформаційно-аналітичної системи ЦВК "Вибори" вводили відомості насамперед щодо тих виборчих дільниць, де переміг Дубневич. Натомість фіксувалося штучне затягування в роботі тих ДВК, де переважала Васильченко. Згідно з висновком штабістів "Голосу", протоколи складали не скрізь коректно, відтак дані затримувалися. Була підозра, що це робиться з надуманих підстав, з метою "вибити" невигідні Дубневичу виборчі дільниці.

 

Вакарчук закликав ЦВК розблокувати встановлення результатів і звернувся до правоохоронців з проханням звернути увагу на потенційні махінації.

 

22.07.2019