Суд залишив Вишинського під арештом на два місяці.

 

Подільський суд Києва на засіданні в п'ятницю продовжив на два місяці запобіжний захід у вигляді тримання під вартою головному редактору "РІА Новості – Україна" Кирилу Вишинському, обвинуваченому українськими правоохоронцями в державній зраді.

 

 

Як передає аґенція "Інтерфакс-Україна", таке рішення колегія суддів ухвалила в п'ятницю після повернення з нарадчої кімнати, тим самим задовольнивши клопотання держобвинувачення і відмовивши в задоволенні клопотання про пом'якшення запобіжного заходу з арешту на особисте зобов'язання, поданого раніше захистом Вишинського.

 

Отже, арешт Вишинського продовжено до 19 вересня без визначення розміру застави.

 

Напередодні прессекретар президента Росії Дмітрій Пєсков заявив про те, що звільнення Вишинського з-під варти може стати першим жестом доброї волі в стосунках із Україною, після котрого може відновитися діалог. Президент України Володимир Зеленський відповів, що Вишинського звільнять хіба що синхронно з Олегом Сенцовим.

 

Цього тижня омбудсмени України та Росії розпочали діалог про обмін поневоленими. Татьяна Москалькова проявила особливий інтерес до Вишинського і відвідала його в суді.     

 

Вишинського затримали 15 травня 2018 року в Києві. Редактору "РІА Новості – Україна" оголосили про підозру в кримінальному провадженні, відкритому за ч.1 ст.111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.

 

19.07.2019