Зеленський штурхнув Полторака під час офіційного заходу.

 

Президент України Володимир Зеленський під час презентації мобільних житлових модулів для військовиків на території Міністерства оборони, схоже, штовхнув міністра оборони Степана Полторака, намагаючись усамітнитись для переговорів із заступниками Офісу Президента Русланом Рябошапкою і Кирилом Тимошенком.

 

 

Відео інциденту зафільмувати камери телеоператорів, котрі перебували на території Міноборони. В інтернеті поширюють щонайменше два ракурси – від блоґера Котенко.talk і телеканалу "НАШ".

 

На записах видно, що Полторак із начальником Генерального штабу ЗСУ Русланом Хомчаком зустрічають Зеленського при виході з президентського кортежу. Голова держави йде до Рябошапки й Тимошенка й після обміну репліками з ними різко замахується в бік Полторака. Міністр оборони одразу ж цофається, зробивши крок назад, ніби його штовхнули, а Хомчак сторониться від руки Зеленського. Степан Полторак все ж таки залишається стояти на місці, а Зеленський продовжує розмовляти зі соратниками й робить телефонний дзвінок.

 

Прессекретар міністра оборони Вікторія Кушнір сказала в коментарі виданню Inforesist, що інформація про штурхання міністра – "маніпуляція журналістів".

 

"Інформація не відповідає дійсності. Він і Хомчак зробили крок назад, щоб Президент поспілкувався із заступником голови Офісу Президента", – сказала вона.

 

Кушнір додала, що президент так "жестикулював", а діалог був конструктивним протягом усієї зустрічі.

 

Сам Степан Полторак сказав журналістові Юрію Бутусову, що Зеленський не штурхався, а коректно попросив його відійти. 

 

Руслан Хомчак поглядом чітко вказує на подразник, котрий змусив Полторака цофнутися

 

"З його слів, було так: після привітання міністра і начальника Генштабу Хомчака Президент підійшов до заступників голови ОП Рябошапки й Тимошенка. Мабуть, Президент хотів щось їм сказати наодинці з іншої теми. Тому він повернувся в бік міністра і сказав: "Секундочку!" Сказано це було, зі слів міністра, коректно", – написав Бутусов у Facebook.

 

Заступник голови ОП Руслан Рябошапка назвав чутки про штовханину бздурами. "Не було ніякого штовхання. Полторак сам відійшов. Ми говорили про терміновий дзвінок, і Президент попросив Степана Полторака почекати. І все", – сказав Рябошапка "Українським новинам".

 

19.07.2019