Зеленський: Я захищатиму українську мову.

 

Президент України Володимир Зеленський запевнив, що стоятиме на захисті української мови.

 

Про це він сказав 2 липня у Торонто під час зустрічі з керівниками Світового конгресу українців та Конгресу українців Канади, повідомила прес-служба Офісу Президента. Зеленський також висловив підтвердження євроатлантичного курсу держави. 

 

 

"У Конституції записано, що єдина державна мова в Україні – українська. Я як Президент, як гарант Конституції захищатиму українську мову, наш суверенітет і наш курс до Європи та НАТО", – запевнив голова держави.

 

Президент подякував українцям Канади за всебічну підтримку України. "Дякую кожному з вас за те, що ви завжди підтримуєте незалежність, нашу територіальну цілісність. Волонтерську та соціальну справу, яку ви робите, важко переоцінити. Йдеться про підтримку України з початку російської агресії", – сказав Зеленський.

 

Голова держави додав, що українська влада готова здійснити кроки, аби українці, котрі мешкають за кордоном, могли відвідувати та вільно працювати в Україні. "Я хочу зробити так, щоб ви приїздили в Україну не в гості, а додому", – підкреслив Президент.

 

03.07.2019