У центрі Кабула вчинено теракт.

Щонайменше 40 людей загинуло.

 

 

У центрі афганської столиці було вчинено бомбовий замах, внаслідок якого загинуло щонайменше 40 людей, ще близько сотні осіб отримали поранення. Про це повідомила газета The New York Times.

 

Вибух стався під час ранкової години пік у дипломатичному кварталі міста, де діють посилені заходи безпеки. Повідомляють, що бомба вибухнула в автомобілі поруч з афганським Міністерством оборони. Згодом на місці теракту з'явилися бойовики і почали стріляти по поліціянтах і військовиках. Точне число бойовиків невідомо, за свідченням очевидців, їх було мінімум шестеро.

 

Як повідомила в Twitter аґенція TOLOnews, відповідальність за терористичний акт взяв на себе фундаменталістський рух «Талібан», хоча раніше його члени відхрещувалися від причетності до цього інциденту. «Таліби взяли на себе відповідальність за напад на логістичний центр Міністерства оборони в Кабулі», — сказано в повідомленні.

 

Речник кабульської поліції розповів журналістам, що наразі район атаки оточили бійці загону спецпризначення. Серед загиблих щонайменше шестеро військовиків.

 

Варто зазначити, що теракт стався через два дні після початку перемовин між представниками «Талібану» та Сполучених Штатів, які проходять у Катарі. Наслідком переговорів мало стати укладання угоди про припинення вогню в Афганістані, де таліби вже понад 17 років воюють проти афганського уряду.  

01.07.2019