Адміністрація Шевченкового університету звільнила Портнова під тиском студентів.

 

Адміністрація Київського національного університету ім. Тараса Шевченка відмовилася від ідеї взяти на посаду професора кафедри конституційного права юридичного факультету Андрія Портнова, колишнього заступника глави Адміністрації Президента Віктора Януковича.

 

Про це повідомив активіст Сергій Мазур на своїй сторінці у Facebook. У четвер увечері студенти Шевченкового університету зібралися на мітинг під стінами КНУ, протестуючи проти указу ректора Леоніда Губерського. Відтак вони проникли до будівлі університету й оголосили безстроковий "сидячий протест".

 

 

"Портнова звільняють! Ректор вибачається перед суспільством за свій наказ! Перемога", – повідомив Мазур.

 

Пізніше він додав фото з наказом про звільнення Портнова.

 

"Наказ є! Підписаний буде завтра. До речі, Портнов був переконаний, що його не звільнять. Але щось пішло не так. Це "щось" – це громадянське суспільство. Всім причетним подяка", – написав Мазур.

 

Ректор Губерський прибув до університету через кілька годин після початку акції.

 

Фото Олександра Іванова

 

Акція "Ні Портнова в КНУ!" розпочалася о 18:30 під будівлею "червоного корпусу" Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Студенти вимагали скасувати указ про поновлення Андрія Портнова на посаді професора кафедри конституційного права юридичного факультету.

 

До акції протесту приєдналися випускники КНУ.

 

По якомусь часі після початку демонстрації протестувальники прорвалися всередину будівлі й оголосили про намір переночувати в університеті й залишатися зі "сидячим протестом" під кабінетом ректора аж до звільнення Портнова.

 

21.06.2019