Святослав Вакарчук розповів львів'янам, що робитиме у парламенті.

 

Сьогодні, 18 червня, фронтмен гурту «Океан Ельзи» та засновник партії «Голос» львів'янин Святослав Вакарчук розповів під час брифінгу у Львові про плани у парламентській роботі, пише ЛП.

 

Серед іншого, партія Святослава Вакарчука хоче обмеження депутатської недоторканності, відкликання депутатів, які не виконують своїх обіцянок, а також обмеження перебування у статусі народного депутата до двох каденцій.

 

Лідер «Голосу» додав, що команда партії зараз є наймолодшою в Україні: середній вік кандидатів становить 37,5 року. Та водночас всі члени партії є професіоналами у своїй сфері, які не «мають досвіду роботи з тіньовими схемами та корупцією».

 

«У нашому списку та серед мажоритарників ви побачите людей, за плечима яких – конкретні зроблені справи. Успішні справи. Це і юристи, які ніколи не мали досвіду роботи з тіньовими схемами, і найкращі фінансисти, і молоді політики, і успішні управлінці, і волонтери та ще багато інших. Я пишаюсь списками і по одномандатному округу, і тими мажоритарниками, які йдуть з нами сьогодні», – каже Святослав Вакарчук.

 

Нагадаємо, про партнерство на дострокових виборах до парламенту із Святославом Вакарчуком заявила Українська Галицька партія, яка делегувала своїх членів до «Голосу». Серед них і ексголова політбюро УНП Роман Лозинський, а також Наталія Піпа, Тарас Чолій, Богдан Панкевич та інші львів'яни, які представлені як у списках партії, так і в мажоритарних округах.

18.06.2019