УГП делегує галичан в партію Святослава Вакарчука.

 

Учора, 6 червня, відбувся з’їзд Української Галицької партії, на якому її голова Роман Лозинський, який також є координатором партії «Голос» на Львівщині, оголосив про співпрацю двох політичних сил. Про це повідомляє прес-служба УГП.

 

Роман Лозинський зазначив, що Українська Галицька партія залишається окремим суб’єктом. У форматі співпраці політсила делегує своїх представників до списку «Голосу» та узгоджує кандидатури в одномандатних виборчих округах Галичини.

 

На мажоритарку з’їзд УГП затвердив: на Львівщині – Наталію Піпу (115 округ), Галину Васильченко (118), Олега Шибу (119), Віталія Андрейка (122), Тараса Чолія (123), на Франківщині – Івана Вережака (88), на Тернопільщині – Аллу Квач (167) та Олега Вітвіцького (166).

 

З дружніх до Галицької партії команд від «Голосу» на округах запропоновані: громадський діяч, співзасновник Студентського братства Львівщини, підприємець Ярослав Рущишин (117) та активіст ГО «Люди країни» Тарас Єлейко (120).

 

Ще десяток членів УГП подали свої кандидатури до списку «Голосу», який партія має намір оголосити 8 червня на своєму з’їзді у Києві. Наразі переговори між партіями далі тривають.

07.06.2019