Зеленський прибув до Брюсселя із першим закордонним візитом.

 

Президент України Володимир Зеленський у вівторок прибув до Брюсселя для зустрічей із керівниками інституцій Європейської Унії та НАТО. Станом на підвечір'я голова держави уже відбув зустрічі з президентом Європейської комісії Жаном-Клодом Юнкером і Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенберґом. Це перший закордонний візит Президента.

 

"Президент Володимир Зеленський зустрівся з Юнкером, щоб підтвердити незмінність європейського та євроатлантичного курсу України і подякувати за особливу роль ЄС у стримуванні російської агресії", – зазначили в Адміністрації Президента. 

 

 

Зустріч Зеленського із Юнкером не передбачала виходу зі заявами до преси.
 

Водночас, як пише УНІАН, коли президент Єврокомісії і Президент України тиснули один одному руку, журналісти спитали у Юнкера, чи він сумує за попереднім Президентом України Петром Порошенком, його другом, із котрим місяць тому прощався зі сльозами на очах. "Я маю нового друга", – відповів Юнкер. Зеленський відреаґував: "Я ліпший. Новий друг ліпший за старого".

 

 

Раніше, прибувши до Брюсселя, Володимир Зеленський написав у Facebook: "Мої розмови з лідерами Європи почнуться сьогодні з питання – як ми разом будемо тиснути на агресора? Як ми примушуватимемо його до миру? Вірю, що разом ми знайдемо рішення. Нехай не сьогодні, але обов’язково знайдемо", – зазначив він.

 

04.06.2019