Наступне голосування щодо угоди про Brexit пройде щойно у червні.

Таким чином Великій Британії у будь-якому разі доведеться провести вибори до Європарламенту.

 

                                         Тереза ​​Мей                             Джеремі Корбін

 

Прем'єр-міністерка Об’єднаного Королівства Тереза ​​Мей має намір на початку червня знову винести на голосування до парламенту договір з Європейською Унією про порядок і умови виходу країни зі складу ЄУ. Про це повідомила телерадіокомпанія ВВС.

 

«Відповідний законопроект буде внесено до парламенту в перший тиждень червня, це необхідно, щоб забезпечити Brexit ще до літніх парламентських канікул», – повідомила канцелярія керівниці британського уряду. Газета Guardian з покликом на свої джерела в уряді уточнює, що голосування зі зазначеного питання відбудеться третього червня.

 

Мей вже тричі безуспішно намагалася провести через парламент узгоджений нею з Брюсселем договір про порядок виходу країни з Євроунії. Зараз вона веде перемовини з лідером Лейбористської партії Джеремі Корбіном, намагаючись дійти компромісу, який би забезпечив успішний результат голосування в парламенті. Тереза ​​Мей дала чітко зрозуміти, що вона сповнена рішучості домогтися успіху на переговорах з Корбіном, щоб виконати дану виборцям обіцянку про виведення Великої Британії зі складу ЄУ.

 

Уряд в Лондоні й представники Лейбористської партії вже півтора місяця ведуть діалог про те, як заручитися більшістю голосів у Палаті громад для проведення договору щодо Brexit, але просуваються вперед вкрай повільно. Зі середовища Консервативної партії Терези Мей все частіше лунають заклики припинити ці перемовини.

 

Нагадаємо, що згідно з початковими планами, Велика Британія повинна була покинути Євроунію ще 29 березня. Потім Brexit відтерміновували вже двічі, через що Великій Британії доведеться брати участь в запланованих на кінець травня виборах до Європарламенту.

15.05.2019