Доцентка Прикарпатського університету стала суддею Верховного Суду.

 

Доцентка кафедри трудового, екологічного та аграрного права Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського університету, кандидатка юридичних наук Надія Багай стала суддею Верховного Суду. 7 травня вона склала урочисту присягу. Про це повідомляє Правда.If.

 

Голова Верховного Суду Валентина Данішевська, вітаючи новопризначених суддів, зазначила, що діючі судді ВС, які протягом півтора року працювали в напруженому режимі, довго очікували на цю важливу подію – поповнення лав найвищого суду в системі судоустрою України.

 

У березні 2019 року Вища кваліфікаційна комісія суддів України завершила другий в історії України конкурс на посади суддів Верховного Суду та назвала його переможців. У підсумку серед 78 переможців конкурсу – 54 судді (69%), 14 – науковців (18%), 7 – адвокатів (9%), 3 – із сукупним стажем (4%). Таким чином, комісія рекомендувала на призначення майже 30% кандидатів, що раніше не працювали суддями.

 

Рейтинг кандидатів на зайняття 16 вакантних посад суддів Касаційного господарського суду в складі Верховного Суду очолила доцентка кафедри трудового, екологічного та аграрного права Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського університету, кандидатка юридичних наук Надія Багай, отримавши 811,25 бала.

10.05.2019