Міноборони: Зеленський чотири рази проіґнорував повістку.

 

Міністерство оборони України офіційно підтвердило: кандидат у Президенти Володимир Зеленський неодноразово ухилявся від проходження військової служби й іґнорував виклики військового комісаріату.

 

Про це йдеться у повідомленні, опублікованому на офіційній сторінці Міністерства оборони України у відповідь на депутатський запит від нардепів Олександра Бригинця, Юлія Мамчура, Тетяни Чорновол та Миколи Бондаря.

 

"Для призову під час мобілізації громадянину Зеленському В.О. надсилалися повістки: 15.04.2014, 23.06.2014, 15.08.2014, 10.05.2015 за адресою, визначеною у його облікових документах. Громадянин Зеленський В.О. до військового комісаріату за його викликом не прибував", – ідеться у повідомленні.

 

Міноборони поінформувало, що Зеленський перебуває на військовому обліку військовозобов’язаних у Металургійно-Довгинцівському об’єднаному районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки міста Кривого Рогу з 22.12.2008 року, військове звання – солдат, військово-облікова спеціальність – діловод діловодства.

 

Придатний до військової служби. Військову службу у ЗС України не проходив.

 

У березні 2014 року, тобто після надходження першої повістки, Володимир Зеленський підтвердив газеті "Комсомольська правда в Україні", що він отримував виклик від військового комісаріату у своєму рідному місті. "Я так розумію, що тепер мені мають переслати папери за місцем мешкання в Києві. Я ж бо прописаний тут. Мама людям із військкомату пояснила, вони сказали: "Добре". Тож чекаємо: треба – значить треба. Я військовозобов'язаний. Якщо треба – піду воювати", – сказав Зеленський.

 

Після цього він отримав іще три повістки, згідно з даними Міноборони.

 

15.04.2019