Аваков вважає, що Зеленському не дадуть перейти "червоні лінії".

 

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вважає, що український народ не дозволить новому Президенту перейти за певні "червоні лінії".

 

Про це він сказав у кулуарах Київського форуму з безпеки у четвер, відповідаючи на питання про перспективи президенства Володимира Зеленського, повідомила аґенція "Інтерфакс-Україна".

 

"Я думаю, що і Порошенко, і Зеленський, якщо виграють вибори, дотримуватимуться генеральної лінії українського народу, який їм це окреслив. Є "червоні лінії", за які ні суспільство, ні люди наші, прості громадяни, не дадуть зайти своїм президентам", – запевнив Аваков.

 

Відповідаючи на запитання, чи готовий Арсен Аваков співпрацювати і з Петром Порошенком, і з Володимиром Зеленським у випадку перемоги на президентських виборах, міністр відповів: "Я не буду цього коментувати". "Незамінних людей немає. Є принципи, а не люди", – резюмував він.

 

Аваков не став коментувати перспективу призначення нового прем'єр-міністра. "Буде працювати уряд. Якщо буде нова коаліція, то буде новий уряд. І Президент, безумовно, впливатиме на це. Але впливати буде передусім парламентська коаліція", – додав міністр.

 

Нагадаємо, на виборах 2019 року Арсен Аваков фактично опонував Президентові Петру Порошенку – спершу Авакову закидали роботу на Юлію Тимошенко, в другому турі – на Володимира Зеленського.

 

Ще раніше Аваков казав, що зміна Президента відкриє вікно можливостей для переходу до парламентської республіки.

 

11.04.2019