У Львові перекрили центр міста в очікуванні Президента. Фото

 

Сьогодні, 28 березня, у Львові від обіду перекритий рух в центрі міста та змінено рух низки маршрутів громадського транспорту через очікуваний візит Президента Петра Порошенка.

 

Спочатку у патрульній поліції Львівської області повідомляли, що поліцейські будуть задіяні до охорони публічного порядку і, в разі необхідності, регулюватимуть рух. Перекриття вулиць речниця патрульних Катерина Рибій не підтвердила.

 

Проте згодом в поліції повідомили про зміни в русі.

 

«Задля забезпечення охорони публічного порядку та безпеки дорожнього руху на проспекті Свободи триває ситуативне перекриття руху для усіх транспортних засобів у зв’язку із проведенням масових заходів. Маршрутні транспортні засоби №1а та 6а мають кінцеву на площі Різні; №3а, 5а, 47а їхатимуть через вулицю Підвальну замість проспекту Свободи; 4а має кінцеву на Площі Галицькій; маршрутки №9 і 114 їхатимуть замість вулиці Дорошенка вулицею Городоцькою. Охорона публічної безпеки триватиме до завершення масових заходів», – повідомили в патрульній поліції.


Фото: Ігор Зінкевич/Facebook

Водночас міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що державна служба охорони незаконно перекрила рух в центрі Львова. Хоча Андрій Садовий мав би знати про протокол заходів безпеки у випадку візиту перших осіб держави.

 

Нагадаємо, Петро Порошенко сьогодні перебуває з візитом на Львівщині. Він відвідав Стрий, де перед його приїздом повідомили про замінування міськради та центральної площі, а потім – Дрогобич. У Львові Петро Порошенко має виступи біля Оперного театру орієнтовно о 18:00.

28.03.2019