Кілька десятків осіб загинуло внаслідок вибуху на хімічному заводі в Китаї.

Ще кілька сотень шпиталізовані з важкими пораненнями

 

 

Вибух стався близько 14:50 за місцевим часом у четвер, 21 березня, на заводі «Цзянсу Тяньцзяі» в окрузі Яньчен (провінція Цзянсу), оператором якого є компанія Tianjiayi Chemical. Як повідомляють, підприємство займається виробництвом добрив, переважно пестицидів.

 

Унаслідок вибуху на заводі щонайменше 47 осіб загинуло, понад 640 отримали поранення. Про це повідомляє інформаційна аґенція Reuters. 32 постраждалих перебувають у критичному стані.

 

Вибух спричинив пожежу. Вогонь перекинувся на інші промислові будівлі. 

 

Вибух був таким потужним, що ударною хвилею вибито вікна і двері в будинках, розташованих у радіусі майже 5 км від інциденту. За повідомленнями місцевої преси, внаслідок вибуху також постраждали діти, які перебували в сусідньому дитячому садку.

 

Для ліквідації пожежі та її наслідків довелося перекинути пожежні бригади з багатьох інших районів провінції. Поширення вогню було взято під контроль щойно в п'ятницю, 22 березня, близько 03:00 за місцевим часом.

 

Інформаційна аґенція Reuters цитує представників місцевої влади, котрі стверджують, що на заводі проходили перевірки і жодних порушень правил пожежної безпеки виявлено не було. При цьому влада наголошує, що незабаром проведуть перевірки пожежної безпеки на інших хімічних заводах і складах.

 

Завод з виробництва добрив був відкритий в Яньчені 2007 року. Раніше компанію, яка виробляє понад 30 легкозаймистих хімікатів, штрафували за порушення правил безпеки і за негативний вплив на навколишнє середовище.

22.03.2019