На Львівщини прикордонники затримали сімох громадян Монголії.

 

Сьогодні, 18 березня, уночі працівники ДПСУ затримали у прикордонній смузі на території Львівщини сімох нелегалів – громадян Монголії. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

 

«Прикордонники Мостиського загону зупинили для перевірки мікроавтобус марки Додж. За кермом транспортного засобу перебував житель Львова, 1965 року народження, який не зміг впевнено пояснити мети перебування у прикордонній смузі. Охоронці кордону запропонували водієві надати на огляд мікроавтобус, в якому, як з’ясувалось, крім водія "мандрували" ще семеро громадян Монголії. Четверо іноземців мали при собі документи, що посвідчують особу, а троє, в тому числі 6-річна дівчинка, не мали при собі жодних паспортних документів», – ідеться в повідомленні.

 

Прикордонники з’ясували, що монголи в різний час раніше легально прибули в Україну, а метою свого перебування в прикордонні іноземці зазначили нелегальну мандрівку до Західної Європи.

 

За спробу незаконного перетину державного кордону України, вчиненою групою осіб, дорослим громадянам Монголії доведеться відповідати перед судом. Крім того, на водія мікроавтобуса прикордонники склали протокол про адміністративне правопорушення за частиною 3 статті 206-1 КУппАП «Незаконне перевезення іноземців та осіб без громадянства територією України».

18.03.2019