"Динамо" програло "Челсі" в 1/8 фіналу Ліги Європи – 0:3.

Київське "Динамо" програло лондонському "Челсі" з рахунком 0:3 в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів UEFA на стадіоні "Стемфорд Бридж".

"Челсі" відкрив рахунок на 18-й хвилині завдяки голу Педро. Іспанець зліва ввійшов до карного майданчика, заанґажував Жиру і безвідпорно розстріляв ворота Бойка.

Посеред другого тайму Лофтус-Чік заробив небезпечний штрафний неподалік від воріт "Динамо", а колишня зірка чемпіонату України Віллан гарним ударом загатив м'яч під перекладину.

На останній хвилині гри матчу Хадсон-Одой завершив багатоходову атаку "Челсі", довівши рахунок до розгромного.

Згідно зі статистикою матчу, "Челсі" тримав м'яч 60% ігрового часу проти 40% у "Динамо". Удари по воротах – 12 проти 4. У ствір воріт – 8 проти 0.

Головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич заявив після гри, що гравцям забракло сміливості і впевненості.