Шевченківський райсуд Львова поновив запобіжний захід лікарю Олегові Данкову.

 

Шевченківський райсуд Львова поновив запобіжний захід лікарю акушеру-гінекологу Олегові Данкову. Про це повідомляє Дивись.Інфо з посиланням на Єдиний реєстр судових рішень.

 

Після рішення апеляційного суду справу скерували на повторний розгляд у Шевченківський районний суд Львова, де вона зараз перебуває на етапі судового розгляду (під час засідання суду в січні суд відмовив у клопотанні захисників Данкова повернути справу на стадію підготовчого розгляду).

 

Під час засідання 15 лютого суд задовольнив клопотання прокуратури про призначення обвинуваченому Олегові Данкову запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання. Відтак на обвинуваченого покладено обов’язок прибувати до суду за першою вимогою; не відлучатись із населеного пункту, в якому він зареєстрований, проживає чи перебуває без дозволу суду; повідомляти суд про зміну свого місця проживання або роботи (при цьому про відсторонення від виконання обов’язків не йдеться); утримуватися від спілкування із потерпілими, свідками, які можуть бути допитані у цьому кримінальному провадженні, строком на 60 днів – до 15 квітня 2019 року включно.

 

Наступне засідання суду заплановане на 18 березня.

 

У Львові вже кілька років триває судовий розгляд резонансної справи, у якій головлікаря пологового відділення 3-ї МКЛ Олега Данкова обвинувачують у смерті дитини під час пологів.

01.03.2019