Винуватцям кривавої аварії в Харкові дали по 10 років в'язниці.

 

Київський суд Харкова визнав Олену Зайцеву та Геннадія Дронова винними в аварії, котра сталася в центрі міста в жовтні 2017 року, спричинивши загибель шістьох осіб. Суд призначив Зайцевій і Дронову покарання у вигляді позбавлення волі терміном на 10 років.

 

Про це повідомила аґенція "Інтерфакс-Україна".

 

 

"Дронова Геннадія Олексійовича визнати винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 286 КК України, та призначити покарання у вигляді 10 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на три роки. Зайцеву Олену Олегівну визнати винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 286 КК України, та призначити покарання у вигляді 10 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на три роки", – оголосив у вівторок суддя Віктор Попрас.

 

У вироку зазначено, що термін відбування покарання для обох підсудних обчислюється з початку їхнього взяття під варту.

 

У мотивувальній частині документа зазначено, що невизнання Дроновим своєї провини суд розцінив як спробу уникнути покарання.

 

Суд також дійшов висновку, що вивчені докази не підтвердили, що на момент ДТП Зайцева перебувала в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння.

 

 

Суд задовольнив у повному обсязі позови про відшкодування збитків, заявлені потерпілими.

 

Вирок не набув законної сили, поки не завершився термін для апеляційного оскарження.

 

Під час оголошення вироку Зайцевій стало зле. Її вивели зі скляного куба в залу.

 

26.02.2019