Партія "Батьківщина" виключила голову Херсонської обласної ради Владислава Мангера зі свого складу.

 

Таке рішення ухвалила Херсонська обласна організація партії. Керівництво БЮТ також рекомендує Мангеру залишити посаду голови облради.

 

 

Ініціатива "Хто замовив Катю Гандзюк?" тривалий час вимагала відсторонення Мангера з посади маршалка Херсонської облради, а також закликала "Батьківщину" дати оцінку діям партійця.

 

Хоча Мангер заперечував свою причетність до злочину, 31 січня він оголосив при призупинення членства в партії "Батьківщина" на час розслідування.

 

7 лютого журналісти програми "Схеми" (спільний проект "Радіо Свобода" та каналу "UA:Перший") повідомили, що довірена особа Мангера Андрій Мурашкін влітку 2018 за безцінь здав в оренду базу відпочинку на березі моря ключовому підозрюваному у вбивстві Гандзюк Олексієві Левіну. Це сталося за тиждень до того, як Катерину Гандзюк облили кислотою.

 

9 лютого у Києві відбувся мітинг кандидатки у Президенти та лідерки партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко. На Контрактовій площі, де планували зустріч, зібралися активісти кампанії "Хто замовив Катю Гандзюк?". Поліція затримала кількох учасників організації "С14".

 

11.02.2019