У Львові Центр опіки сиріт УГКЦ збирає 29 млн, щоб викупити будинок в облради.

 

Центр опіки сиріт, що працює у Львові та області, неодноразово звертався до Львівської облради з проханням передати в оренду будівлю та двір на вул. Короленка, 7, де раніше розташовувалась школа-інтернат. Про це обласних колег просили і міські депутати.

 

Проте ЛОР все ж виставила приміщення на продаж з аукціону, початкова ціна лоту – 29 млн 233 тис. грн.

 

Відтак, Центр опіки сиріт оголосив збір коштів, щоб викупити приміщення, розповів голова Центру отець Роман Прокопець, передає Твоє місто.

 

«Будемо про це говорити не тільки у Львові, не лише в Україні, а й в усьому світі. Це парадоксальна ситуація. Але ми мусимо викупити це приміщення, щоби працювати і опікуватись дітьми», – каже отець.

 

Зараз на Короленка, 7, – склад, де збирають допомогу для дітей, військових і поранених у госпіталі. Сам Центр працює як мобільна група, що їздить сиротинцями, інтернатами, притулками і там займається з дітьми.

 

«Якби вдалось запустити це приміщення як повноцінний Центр, то була б допомога не лише одягом чи їжею, а повна матеріальна, духовна, моральна підтримка і супровід. Ми хочемо зібрати в одному місці всі проекти, що зараз маємо по місту й області. Це футбольний клуб "Копа", кулінарна школа "Казанок", психологічні порадні. Тут були б реабілітаційні кабінети, їдальня, комп’ютерні класи: ми маємо співпрацю з SoftServe – програму "ІТ-школярик". Це все ми могли би об’єднати і робити ще більше, якби мали це приміщення. Також тут могли б селити дітей, які приїжджають з усієї України на табори. Зараз на винайм місць для їхнього поселення шукаємо постійно величезні суми», – розповідає священик.

 

За його словами, Центр намагався поговорити з представниками ЛОР, але жодної конкретики в тих розмовах не було.

 

Для діяльності Центру, каже Роман Прокопець, потрібна не лише будівля, а й територія біля неї, щоб збирати велику кількість дітей та проводити активності. Тому ідеться лише про приміщення на Короленка, 7, а не про альтернативні приміщення.

 

Реквізити для допомоги:

Р/р 26003053749934
ПАТ «ПриватБанк»
МФО 325321
ЄДРПОУ 37527309

Призначення платежу – «добровільна пожертва», отримувач – місія «Центр опіки сиріт» УГКЦ (Львів, площа Святого Юра, 5).

Контактні номери: 097 295 36 06, 096 749 79 80.

30.01.2019