У міськраді Львова розповіли, чому досі не демонтували стели Монумента слави.

 

Торік Львівська міська рада підписала договір з ТзОВ «БК Альтера» про демонтаж стели Монумента слави. Проте підрядник цього досі не зробив. Заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко каже, що зараз ТзОВ «БК Альтера» хоче розірвати угоду, пише Твоє місто.

 

«Минулого року була підписана угода з компанією, яку ми публічно анонсували. Зараз вони просять розірвати угоду в зв’язку з виходом з ладу основних засобів, які необхідні для виконання цих робіт. Це юридичне пояснення, затверджене їхнім підписом», – каже Андрій Москаленко.

 

Галицька районна адміністрація вже знайшла нову компанію, що демонтує стелу. Підписати угоду з нею планують у понеділок, 21 січня. Для початку робіт новій компанії потрібно буде 2-3 дні.

 

Як повідомляв Z, навесні 2017 року у Львові створили спеціальну комісію, що мала вирішити подальшу долю Монумента слави. 18 квітня 2018 року виконавчий комітет ЛМР виділив 400 тис. грн на обгородження монумента. На місці старого пам’ятника спорудять Меморіал українським героям. Вартість демонтажу становить 300 тисяч гривень. Окремі частини стели передадуть музею «Територія терору».

17.01.2019