Священик, звільнений з полону терористів, потребує коштів на операцію.

 

Священик Тихон Сергій Кульбака збирає кошти на операцію зі заміни кульшового суглоба, на яку потрібно $7,4 тис., ідеться на сторінці отця в мережі Facebook.

 

За його словами, це уже четверта операція за рік. Із 5 грудня отець перебуватиме у стаціонарі в Чернівцях, а на 6 грудня запланована операція.

 

«Намагався відтермінувати цей процес, але зволікати далі нема куди. Дозу знеболювальних доводиться збільшувати для того, щоб більш-менш комфортно рухатися, а це (збільшення дози) є дуже недобре. Дізнався про цю проблему тільки на початку липня, для мене це був шок і повна несподіванка. Сподівався, що після операції у Таллінні 15 травня всі мої медичні поневіряння припиняться і я буду активно відновлювати своє життя», – каже отець Тихон Сергій Кульбака.

 

Наразі з необхідних коштів силами прихожан вдалось зібрати $700. Священик просить усіх небайдужих допомогти зібрати решту коштів, аби вчасно зробити операцію. Допомогу можна переказувати на номер картки в Приватбанку 5168 7427 1708 1669 (Кульбака Сергій)

 

Також у неділю, 2 грудня, кошти збиратимуть у церквах Святого Йосафата та Блаженного Миколая Чарнецького.

 

Отець Тихон Сергій Кульбака – священик УГКЦ, живе і служить у Львові. Раніше жив в Донецьку і побував у полоні терористів.

19.11.2018