Горст Зеегофер оголосив про демісію з посади голови ХСС.

Щоправда, він має намір зберегти за собою посаду міністра внутрішніх справ Німеччини.

 

 

Голова баварського Християнсько-соціального союзу (ХСС), який входить до урядової коаліції в Німеччині, Горст Зеегофер (Horst Seehofer) офіційно оголосив про відставку зі своєї партійної посади. Про це повідомила телерадіокомпанія Deutsche Welle.

 

«Я складу зі себе повноваження голови ХСС», – заявив Зеегофер на нараді вищого партійного керівництва, яка пройшла в Мюнхені в понеділок, 12 листопада. Він зазначив, що ця демісія жодним чином не пов'язана з результатами земельних виборів у Баварії, на яких ХСС продемонстрував найгірший результат у своїй історії.

 

У той же час Зеегофер спростував інформацію, поширену раніше з посиланням на інформовані джерела в ХСС, про те, що він нібито має намір також зрезиґнувати й із посади міністра внутрішних справ Німеччини. «Моєї роботи як керівника МВС це рішення (про відставку з посади голови ХСС, – Z) жодним чином не торкається», – цитує політика видання Spiegel Online.

 

Про конкретні терміни полишення Зеегофером посади голови ХСС буде оголошено пізніше. Нового ж голову оберуть на позачерговому з'їзді партії, який пройде щойно в січні-лютому 2019 року. Найбільш імовірно, що наступником Зеегофера стане чинний прем'єр-міністр Баварії Маркус Зьодер (Markus Söder).

12.11.2018