Путін ще до 2014 року вважав Севастополь юридично належним Росії.

 

Президент Росії Владімір Путін зізнався в тому, що ще до анексії півострова в 2014 році вважав Севастополь юридично належним Росії.

 

Про це Путін заявив на зустрічі з міським головою Москви Сєрґєєм Собяніним.

 

"Севастополь юридично завжди був у складі Росії. Він був містом центрального підпорядкування навіть при передачі – незаконній передачі – Криму зі складу РРФСР у склад Української СРСР", – сказав президент Росії, згідно з повідомленням прес-служби Кремля.

 

Владімір Путін, копирсаючись в історії, поставив під сумнів леґітимність рішень президій Верховних рад УРСР і СРСР, висловивши думку, що тодішнє законодавство вимагало подібних рішень не від президій, а від самих рад. Утім навіть у тих своїх міркуваннях Путін ставить Севастополь осторонь.

 

"Він не передавався зі складу РРФСР у склад України. Тож формально і юридично він завжди був у складі Росії", – затявся Путін.

 

Зустріч Путіна і Собяніна була присвячена залученню московського муніципалітету до інфраструктурних робіт у Севастополі. Президента РФ вкурвило на тому, що Собянін взявся розповідати про давнішню допомогу Севастополю, "коли він ще не був у складі Росії".

 

23.10.2018