Порошенко наказує застосовувати "всі засоби" для відповіді бойовикам.

 

Президент України Петро Порошенко наказав керівникам Операції об'єднаних сил на Донбасі як вогонь у відповідь застосовувати всі підпорядковані їм сили і засоби для збереження життя українських воїнів.

 

Про це він заявив на зустрічі із командирами бригад Збройних сил, Нацгвардії і Державної прикордонної служби в рамках робочої поїздки в Хмельницьку область, повідомляє аґенція "Укрінформ".

 

"Треба бути готовими до будь-яких сценаріїв – як до оборони, так і до ефективного контрнаступу. Ми не повинні піддаватися на провокації в районі проведення Операції об'єднаних сил, проте дозволяю і наказую застосовувати всі підпорядковані вам сили і засоби як вогонь у відповідь для збереження життя наших людей", – сказав Порошенко.

 

Він підкреслив, що його вимога – не здавати жодного клаптика української землі, і водночас сьогоднішнє прохання і наказ – ми маємо зберегти кожного українського воїна.

 

"Ми не маємо права воювати радянськими методами, коли перемога досягалася ціною численних втрат. Армія повинна воювати не числом, не великою кров'ю, а якістю та професіоналізом", – наголосив голова держави.

 

11.10.2018