У Медведчука оскаржують рішення Львівської облради.

 

Проросійська організація Віктора Медведчука «Український вибір» оскаржує в суді рішення Львівської обласної ради про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту у Львівській області. Про це повідомили в прес-службі організації.

 

У Медведчука заявили, що таке рішення «утискає права російськомовних громадян».

 

Серед іншого, мораторій нібито порушує рамкову конвенцію Ради Європи про захист національних меншин та Європейську хартію регіональних мов або мов меншин.

 

Відтак організація вимагає визнати протиправним і недійсним рішення Львівської облради від 18 вересня і призупинити його дію в порядку забезпечення судового позову.

 

Організація додає, що також бореться в суді проти знесення у Львові Монумента слави.

 

Віктор Медведчук є кумом президента Росії Володимира Путіна і займає проросійську позицію, а його організація діє з позицій федералізації України.

 

Як повідомляв Z, Львівська обласна рада ухвалила рішення про заборону російськомовного культурного продукту – музики, преси – на території Львівщини до завершення російської агресії на сході України. Низка закордонних дипломатів розкритикували це рішення. Проте в обласній раді та облдержадміністрації зараз працюють над покроковим алгоритмом його втілення в життя та над внесенням деяких змін до рішення. Також проводять роз’яснювальну роботу з підприємцями області.

08.10.2018