Андрій Садовий візьме участь у президентських виборах, – «Самопоміч».

 

Міський голова Львова Андрій Садовий оголосив, що подаватиме свою кандидатуру на участь у виборах Президента України, повідомили у прес-службі партії «Самопоміч».

 

«Моя мета дуже проста і складна водночас – відновити вашу віру в Україну. Перед вами сьогодні весь світ, але збудувати свою власну країну можливо лише тут. Я пропоную вам боротися за неї разом!» – заявив Андрій Садовий під час зустріччі з молоддю, де анонсував свою участь у виборчих перегонах.

 

За його словами, ключовими елементами кампанії стануть «мобілізація молоді, розрив корупційної кругової поруки в політиці і технологічна модернізація країни».

 

«Ми відстали від світових лідерів на десятки років. Мусимо сконцентрувати всі сили і інтелект нації, аби наздогнати світ. Це питання національної безпеки і виживання. Інакше не буде ані добробуту, ані щастя, ані перемоги у війні. Але все в наших руках і нам під силу», – наголосив Андрій Садовий.

 

Він пообіцяв незабаром оприлюднити склад команди, з якою піде на вибори, та закликав до об‘єднання всі сили, які підтримують ідею «рішучих змін».

03.10.2018