Депутати Львівської міськради проти будівництва ТРЦ на місці «Бригідок».

 

Депутати Львівської міськради вважають неприпустимим будівництво торгово-розважального центру на місці Львівського СІЗО на вул. Городоцькій, де колись була тюрма «Бригідки», заявив під час засідання сесії ЛМР сьогодні, 20 вересня, депутат від УГП Тарас Чолій, передає ЗіК.

 

У Міністерстві юстиції раніше повідомляли, що на інвестиційний конкурс з будівництва нового СІЗО для Львова подався лише один учасник, який натомість пропонує на місці теперішнього СІЗО звести торгово-розважальний комплекс.

 

«Історичне минуле цих територій і споруд абсолютно унеможливлює створення на їхньому місці розважальних закладів та торговельних приміщень», – наголосив Тарас Чолій.

 

Депутат зазначив, що у подвір’ї тюрми «Бригідки» виконували смертні вироки, там закатували багатьох діячів національно-визвольного руху, відтак це місце «є символом боротьби українського народу супроти окупаційних режимів та місцем пам’яті про загиблих героїв».

 

Новий слідчий ізолятор із плановим наповненням 850 місць мають збудувати на вул. Шевченка, 156 у Львові протягом трьох років.

 

На земельній ділянці на вул. Городоцька, 20 приватна компанія планувала спорудити торгово-розважальний центр, а також Музей жертв політичних репресій, який після введення в експлуатацію на безоплатній основі мала передати місцевій громаді.

20.09.2018