7 вчителів з Галичини увійшли у Топ-50 найкращих педагогів України.

 

Четверо педагогів зі Львівської області та троє з Івано-Франківської вийшли у півфінал національної премії Global Teacher Prize Ukraine та потрапили у ТОП-50 найкращих вчителів України, ідеться на сторінці премії у мережі Facebook.

 

Серед найкращих вчителів України є вчителька української мови та літератури з Добротвора на Львівщині Олеся Браташ, вчитель музичної школи ім. С. Крушельницької (Львів) Тарас Ільчук, вчитель інформатики львівської школи №18 Андрій Олексишин та вчителька читання й письма у початкових класах та інформатики з Червонограда Анна Савіцька.

 

Також серед переліку найкращих педагогів є вчителі з Івано-Франківщини: вчителька української мови та літератури з першої гімназії в Івано-Франківську Марія Грицишин, вчителька початкових класів зі школи №7 в Калуші Наталія Ладовська та вчителька англійської і німецької мов з Долини Галина Пирин.

 

Завтра, 31 серпня, стануть відомі імена десятки найкращих вчителів України та фіналістів Global Teacher Prize Ukraine. Обиратимуть їх представники дружніх освітніх організацій – EdCamp, EdEra, Microsoft, Impact Hub Odessa, !FEST/Школа вільних і небайдужих, Цифрове видавництво MCFR: Освіта.

 

Переможця журі визначить у вересні під час зустрічі фіналістів у Львові.

 

Премію Global Teacher Prize, що її називають «Нобелівською премією» для вчителів, започаткував арабський мільярдер Санні Варкі у 2014 році. Нагороду вручають за видатний внесок у професію вчителя, її розмір становить 1 млн доларів США.

 

Національну премію Global Teacher Prize Ukraine вручатимуть вже вдруге. Її ініціювала громадська спілка «Освіторія» у 2017 році. Мета премії – не лише популяризувати новаторські підходи в освіті, а й підвищити престиж вчителя. Переможець національного конкурсу отримає 250 тис. грн та поїде в Дубай на Global Education and Skills Forum 2019.

30.08.2018