Пара вчителів торгувала наркотиками у складі злочинної групи.

 

Поліція викрила групу осіб, яка займалася збутом наркотичних засобів. До її складу входили двоє вчителів з міста Турка Львівської області, інформує прес-служба Генеральної прокуратури України.

 

«Під час обшуків у домоволодіннях і транспортних засобах учасників злочинної групи вилучено докази злочинної діяльності, зокрема наркотичні засоби, медичні препарати, які використовували для виготовлення наркотичних засобів, ювелірні вироби з золота, грошові кошти та інші речі, здобуті злочинним шляхом», – ідеться в повідомленні.

 

«Наразі трьом учасникам злочинної групи повідомлено про підозру. Вказаних вчителів затримано в порядку ст. 208 КПК України та у судовому порядку вирішують питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Відповідно до ст. 12 КК України, інкримінований їм злочин належить до категорії тяжких. За його вчинення підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 6 до 10 років з конфіскацією майна», – повідомив перший заступник Генерального прокурора Дмитро Сторожук.

18.12.2017