ДФС перевірить понад сотню господарств на контрабанду лісу.

 

Державна фіскальна служба України має намір перевірити 235 суб'єктів господарювання на предмет вирубування лісів та експорту лісоматеріалів.

 

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті ДФСУ.

 

Перевірку організовано "для перекриття каналів незаконного вивезення лісоматеріалів".

 

"Для проведення комплексної перевірки таких експортерів до плану-графіка включено 235 суб'єктів господарювання. У плановому порядку в поточному році вже перевірено 102 суб'єкти. Ще 133 будуть перевірені до кінця року, з яких у серпні – 60 платників податків", – сказав в. о. голови відомства Євген Бамбізов.

 

Він зазначив, що на інформаційних базах даних ДФС сформувала перелік експортерів деревини. Протягом 2017 року і першого півріччя 2018-го експорт деревини здійснювало майже 9 тис. суб'єктів господарювання, зокрема 3,4 тис. – юридичні особи.

 

"Загалом протягом 2017 – 2018 років органами ДФС було проведено 3,7 тис. документальних перевірок експортерів лісо/пиломатеріалів. За результатами контрольно-перевірних заходів було донараховано 370 млн грн, зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на 109 млн грн, зменшено відшкодування ПДВ на суму 76 млн грн, зменшено від’ємне значення ПДВ на суму 32 млн грн", – перелічили у Фіскальній службі.

 

14.08.2018