Актора Стівена Сіґала підозрюють у сексуальних домаганнях.

Американська прокуратура проводить відповідне розслідування

 

 

Окружна прокуратура Лос-Анджелеса (штат Каліфорнія) почала перевірку за звинуваченням американського актора і кінопродюсера Стівена Сіґала в сексуальних домаганнях. Про це в прес-службі прокуратури повідомили в четвер, 9 серпня.

 

Характер звинувачень і часові рамки можливого злочину не уточнюють. Відомо лише, що розслідування щодо Сігала ведуться паралельно зі справами, порушеними проти продюсера Гарві Вайнштейна і коміка Ентоні Андерсона. Представники всіх трьох знаменитостей ситуацію поки що не прокоментували. Про це повідомило видання Los Angeles Times.

 

Загалом щодо Вайнштейна прокуратура провадить цілих шість справ. Слідство, зокрема, підозрює його в скоєнні «протизаконного статевого акту», у зґвалтуванні першого ступеня й активній участі ще в низці епізодів сексуального характеру, які суперечать законодавству.

 

Щодо американського актора Стівена Сіґала, то це перше такого кшталту звинувачення проти нього.

 

Нагадаємо, що четвертого серпня Кремль призначив Сіґала своїм спеціальним представником з питань російсько-американських гуманітарних зв'язків. Він отримав російське громадянство в листопаді 2016 року. Ще раніше актор запропонував віце-прем'єру РФ Дмитру Рогозіну свої послуги в царині «піар-пропаганди, коли потрібно скерувати виховання в патріотичне русло».

10.08.2018