Судовий процес проти Кріштіану Роналду за звинуваченням в зґвалтуванні не відбудеться.

Прокуратура в США вирішила закрити справу проти відомого футболіста.

 

 

Нападник туринського «Ювентуса» Кріштіану Роналду не буде притягнутий до кримінальної відповідальності у справі про зґвалтування американської моделі Кетрін Майорґи (Kathryn Mayorga). Прокуратура округу Кларк в Неваді в понеділок, 22 липня, повідомила, що не висуватиме звинувачення проти нападника туринського «Ювентуса». «Після перевірки зібраної інформації звинувачення проти Кріштіану Роналду в зґвалтуванні не можуть бути доведені поза рамками обґрунтованих сумнівів. Тому жодних звинувачень висуватися не буде», – йдеться в офіційній заяві прокуратури, яку цитує телеканал CNN.

 

Таким чином, справа про ймовірне зґвалтування, нібито скоєне 2009 року в Лас-Вегасі після вечірки в нічному клубі, буде закрито. Справу відновили після повторного звернення Кетрін Майорґи в поліцію влітку 2018 року.

 

Вперше Майорґа звернулася в поліцію ще 2009 року, проте тоді сторони дійшли до позасудової угоди. Роналду погодився виплатити моделі 375 тисяч доларів, взявши з неї зобов'язання ніколи не розповідати про цей інцидент. З боку Роналду документ підписав його адвокат Карлуш Осоріо де Каштру (Carlos Osório de Castro).

 

Чому Майорґа вирішила поновити розгляд, не повідомляють. Сам Роналду неодноразово заявляв про своє «чисте сумління» в зв'язку з інцидентом.

 

Вперше схожі звинувачення на адресу Роналду пролунали ще 2005 року, коли футболісту було 20 років і він виступав за англійський «Манчестер Юнайтед». Дві жінки заявили, що були зґвалтовані португальцем в одному з лондонських готелів. Одна з них в подальшому відкликала свою заяву. При цьому Роналду так і не потрапив на лаву підсудних, оскільки, за даними Скотланд-Ярду, не було надано достатніх доказів його провини.

23.07.2019