У Львові депутата-контрабандиста оштрафували на 4,5 млн грн.

 

У Львові колишнього депутата Старосамбірської районної ради Миколу Кулика, який у березні 2018 року намагався провезти через кордон майже 150 кг бурштину, оштрафували на 4,5 млн грн. Таке рішення ухвалив Галицький районний суд Львова, передає Zaxid.net.

 

Згідно з постновою суду, сума накладеного на Миколу Кулика штрафу становить 100% від вартості вилученого бурштину. Екс-депутата також зобов'язали відшкодувати митникам 33 тис. грн за зберігання каміння на складі, також суд вилучив у нього весь бурштин та автомобіль Mercedes-Benz 313, яким той намагався перетнути кордон.

 

Судове засідання проводили без самого Миколи Кулика. Втім, суддя вирішив, що доказів, щоб встановити його вину, достатньо. У постанові суду також вказано, що це не перший випадок притягнення Миколи Кулика до відповідальності за порушення митних правил, однак деталей щодо попередніх інцидентів немає.

 

Контрабандист ще може подати апеляцію на присудження йому штрафу у 4,5 млн грн.

 

На час затримання, у березні, Микола Кулик був депутатом Старосамбірської райради від партії «Воля».

 

Через кілька днів після затримання він подав заяву про складання повноважень депутата і наприкінці квітня 29 із 30 депутатів райради проголосували за припинення його депутатських повноважень.

20.07.2018