Міський голова Золочева припинив голодування.

 

Сьогодні, 15 червня, міський голова Золочева, що на Львівщині, Ігор Гриньків заявив: він припиняє голодування, яке оголосив 14 травня, передає nus.in.ua.

 

Проте сама акція протесту триває: золочівці збиратимуться щодня о 12-й годині біля самобуду на площі Вічевій в центрі міста і символічно стукатимуть у його мури.

 

«Сьогодні 33-й день, і мені достатньо важко в режимі голодування продовжувати  цю боротьбу. Я розумію, що я так довго витримати не зможу, а сили мені потрібні будуть для подальшої боротьби.  Я вчора розмовляв із представниками духовенства, міськими головами, народними депутатами і багатьма іншими людьми, котрі нас підтримують. Сьогодні я приймаю рішення припинити голодування», – сказав Ігор Гриньків.

 

Як повідомляв Z, Ігор Гриньків оголосив голодування на знак протесту проти забудови місцевим підприємцем центру міста. Одразу після початку голодування та акції «Молот має силу» ДАБІ скасувала дозвіл на будівництво, проте Ігор Гриньків вимагає також повернення містові ділянки, де почалась забудова, а судовий розгляд цієї справи затягується.

15.06.2018