СБУ: Повідомлення про масові замінування у Львові надходять з Омська (Росія).

 

Працівники СБУ з’ясували, що хвиля псевдомінувань, що накрила Львів, походить з Росії, повідомив начальник УСБУ у Львівській області Олександр Ткачук під час сьогоднішньої наради у Львівській облдержадміністрації, передає ЛП.

 

За словами Олександра Ткачука, спершу повідомлення про замінування зловмисники здійснювали з електронних адрес, зареєстрованих на анонімних серверах в Росії.

 

«Враховуючи, що всі ці повідомлення генерувалися практично роботом, було вирішено блокувати ці сервери», – зазначив Олександр Ткачук.

 

Тоді повідомлення стали надходити з однієї з електронних адрес з міжнародного сервера – також з Росії, як з’ясувалось згодом.

 

«Звичайно, що заблокувати міжнародного провайдера електронної пошти ми не можемо, але спільними зусиллями ми встановили, що ІР-адреса користувача, який створив і використовував цю електронну пошту, є в місті Омськ на території Російської Федерації», – сказав начальник УСБУ у Львівській області.

 

Як повідомляв Z, у Львові протягом вже кількох тижнів щодня з’являються повідомлення про начебто замінування різних бізнес- і торгових центрів. На щастя, жодне з повідомлень не підтвердилось.

11.06.2018