Мінекології підтримало створення на Сокальщині природного парку на честь Любомира Гузара.

 

Міністерство екології та природних ресурсів України схвалило клопотання ініціативної групи про створення Національного природного парку «Надбужжя» імені Блаженнішого Любомира Гузара на території Сокальського району Львівської області, повідомили у департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

 

«Національний природний парк є природоохоронною, рекреаційною, культурно-освітньою, науково-дослідною установою загальнодержавного значення, що створюється з метою збереження, відтворення, ефективного та різнобічного використання природних комплексів та об'єктів, які мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність», – зазначили в ЛОДА.

 

Орієнтовна площа майбутнього природного парку становитиме 3294 га.

 

Майбутній природний парк назвуть на честь Блаженнішого Любомира Гузара не випадково. Блаженніший Любомир завжди наголошував на важливій ролі Церкви в усвідомленні кожною людиною її відповідальності за світ, адже лише плекаючи та розвиваючи нашу внутрішню екологію душі, можемо відповідальніше ставитися до природи, що нас оточує. Відповідно, для збереження створеного Богом світу в першу чергу є необхідним духовне відродження людини.

 

Відтак, у межах функціонування парку Українська Греко-Католицька Церква долучиться до екологічного виховання дітей.

08.06.2018