Міськрада звернулась до державної влади щодо боргів перед протезним заводом.

 

Депутати Львівської міськради сьогодні, 17 травня, звернулися до Президента, прем’єр-міністра та Голови Верховної Ради щодо зарплатних боргів на Львівському протезному заводі. Відповідне звернення ініціював депутат Ігор Дякович, передає ЗіК.

 

За словами депутата, майже 300 працівників протезного заводу у Львові з січня не отримують заробітної плати. Це призвело до зміни режиму роботи майстрів (3-4 робочі дні на тиждень) та припинення діяльності цехів з виготовлення ортопедичного взуття і протезно-ортопедичних виробів, а також механічно-складального цеху. Впродовж 4 місяців з підприємства звільнилися 110 кваліфікованих працівників.

 

«Завод працює для Львівської, Івано-Франківської, Рівненської, Волинської, Закарпатської областей. Але від початку 2018 року держава не підписала договорів на фінансування роботи підприємства. Відповідно, виплатити працівникам заробітну плату тут просто не можуть», – зазначив Ігор Дякович.

 

Відтак львівські депутати просять Президента України, прем’єр-міністра, Голову ВР та міністра соціальної політики допомогти позитивно вирішити проблемну ситуацію. Зокрема, забезпечити своєчасне та належне фінансування підприємства, аби завод міг відновити роботу.

17.05.2018